Kaymakamımız Y. Fatih KADİROĞLU’NUN ilçemizde görev yapan kamu kurum, kuruluşlarının temsilcileri ile birlikte yaptığı mahalle ziyaretlerinde bu hafta ilçemize bağlı Gökçeyurt, Eldeş ve Bulcuk mahalleleri ziyaret edildi.
İlk olarak ilçemize 18 km mesafedeki Gökçeyurt Mahallesine giden heyet burada vatandaşlarla bir araya geldi. Genel olarak alt yapı problemleri çözülmüş olan mahallede vatandaşlarımız mahallenin diğer ihtiyaçlarını Kaymakamımıza ve orada hazır bulunan kurum müdürlerine iletti.
Daha sonra Eldeş Mahallesine geçen heyet burada mahalle konağında vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalleden göç oranının fazlalığından yakınan vatandaşlarımız, mahallenin büyük problemlerinin çözüldüğünü, sadece bazı mahalle içi yolların yarım kaldığını ve sağlık ocağına da bir hemşire taleplerinin olduğunu Kaymakamımıza ilettiler. Buradaki ziyaretin ardından Kaymakamımız ve beraberindeki heyet Bulcuk Mahallesine geçti.
Bulcuk Mahallesinde Kooperatif binasında Bulcuklu vatandaşlarımızla bir araya gelen heyet, burada önce muhtarın sonra vatandaşların taleplerini dinledi. İlçemize bağlı mahallelerden tarım ve hayvancılığın en yoğun olarak yapıldığı mahallelerden birisi olan Bulcuk mahallesinde de alt yapı çalışmaları büyük oranda tamamlanmış olduğu dile getirildi. Mahallede bulunan gençler için bir etüt merkezi ve spor yapabilecekleri alanların yapılması talebini Kaymakamımıza ileten mahalle sakinleri aynı zamanda gençler içinde iş imkanı sağlanması talebinde bulundu.
Buradaki ziyaretin ardından vatandaşlarla vedalaşan heyet Ilgın’a dönmek üzere yola çıktı.